Motobike İstanbul Fuarı Gerçekleştirildi

18.03.2019
İstanbul fuarı bugün ziyaretçilere kapılarını açtı.

Messe Frankurt İstanbul tarafından düzenlenen ve Ekonomi Bakanlığı, Bisiklet Endüstrisi Derneği (BİSED), Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED) ve Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER) tarafından desteklenen "Motobike İstanbul 2019" fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.

Messe Frankfurt İstanbul Genel Müdürü Tayfun Yardım da fuarın geçen yıl 100 bini aşkın ziyaretçi ve 260 katılımcı ile hem sektörün önde gelen markalarından hem de motosiklet severler tarafından büyük bir ilgi gördü.

Fuarın bu rakamlarla sadece Türkiye'de değil, bölgenin de lider motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı olarak 11. yılında konumunu daha da sağlamlaştırdığına dikkati çeken Yardım, "Takdir edersiniz ki böyle sürekli bir başarı öyküsü yalnız başına gerçekleşmiyor. Bu nedenle fuarın başarısında, desteği olan başta Ticaret Bakanlığımız olmak üzere, sektörün temsilcisi değerli derneklerimize ve diğer sponsorlarımıza, tüm destekçilere teşekkür etmek istiyorum. Bu sene de 26 bin metrekare alanda, 24 ülkeden 255 katılımcıya ev sahipliği yapan fuarda sezonun yeniliklerini yakından inceleme fırsatı buldu."

Türkiye'nin lider motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı olan Motobike İstanbul 11. yılında 140 stantta 260 uluslararası markayı ağırlıyor. Söz konusu fuar; 9, 10 ve 11. salonlar ve etkinlik alanlarıyla toplam 16 bin 500 metrekare alanda gerçekleşti.

2018 yılında, Güneydoğu Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Rusya ve Orta Asya, Türkiye ve komşu ülkelerden 100 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan fuara bu yıl da rekor sayıda ziyaretçi sağlandı.

Gösteri alanında Birkan Polat ve Onur Duva motosiklet gösterileri ile ziyaretçilere yine heyecan dolu anlar yaşattılar. Özel yapım ya da kişiselleştirilmiş motosiklet ve bisikletlerin sergilendiği "custom” alanı ise yine meraklılarının büyük ilgisini gördü.


Eski Bolu Caddesi No:85/2 Kervan Merkez / DÜZCE
0551 448 71 11
info@motoder.org

Motoder | Copyright © 2019