EICMA Motosiklet Fuarı için Rehberiniz

Milano'daki EICMA Motosiklet Fuarı'na mutlaka gitmelisiniz. Dünyanın en büyük motosiklet fuarı olarak, en iyi markaların en yeni ve en iyi iki tekerlekli makinelerini görebileceğiniz yer burasıdır. İster sıkı bir vites kafalı olun, ister sadece güzel tasarlanmış bir motosikletin sanatını takdir edin, EICMA sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Motosiklet evreninin her segmentini kapsayan 1.000'den fazla katılımcının yer aldığı altı devasa pavilyonda gezinin. Ducati, BMW, Yamaha gibi markaların yeni modellerine göz atın ve geleceğe bir bakış sunan konseptleri görün. Scooter'lardan superbike'lara, özel cruiser'lardan off-road arazi canavarlarına kadar her şeyi bulacaksınız.

Motosikletlerin ötesinde, EICMA motosiklet kültürünün bir kutlamasıdır. Her yerden gelen sürücülerle dirsek teması kuracak, yüzlerce giyim markasının ürünlerini alacak ve binlerce motosiklet meraklısının enerjisini hissedeceksiniz. Hayatınızda en az bir kez EICMA'yı deneyimlemeyi kendinize borçlusunuz. Kim bilir, belki de bir sonraki tekerlek takımınızı bulursunuz!

EICMA Motosiklet Fuarı en büyük uluslararası motosiklet fuarıdır. Her yıl Kasım ayında İtalya'nın Milano kenti yakınlarındaki Fiera Milano Rho'da düzenlenen EICMA, dünyanın dört bir yanındaki üreticilerin en yeni motosikletlerini, parçalarını ve aksesuarlarını sergiler.

En yeni, yenilikçi modellerini ve konsept motosikletlerini sergileyen 1.200'den fazla katılımcı ve lider marka katılıyor. İster spor motosikletler, ister cruiser, enduro, touring veya elektrikli motosikletlerle ilgileniyor olun, EICMA'da her motosiklet tutkunu için bir şeyler var.

EICMA'da ayrıca parçalara, bileşenlere ve sürüş ekipmanlarına ayrılmış alanlar bulunmaktadır. En gelişmiş kaskları, sürüş kıyafetlerini, eldivenleri ve sürüş için ihtiyacınız olan diğer her şeyi bulacaksınız.

İster en yeni modelleri görmek, ister bir sonraki motosikletiniz için ilham almak ya da yeni ekipmanlar almak isteyin, EICMA'da motosiklet tutkunları için her şey var. En iyi küresel motosiklet fuarlarından birini ilk elden deneyimlemek için bu Kasım ayında Milano'ya gidin. Kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

Dünyanın en büyük motosiklet fuarı olan EICMA, her Kasım ayında İtalya'nın Milano kentinde gerçekleşiyor. Bu, tüm büyük üreticilerin en yeni motosikletlerini ve yeniliklerini tanıttığı, motosiklet tutkunları için yılın etkinliğidir.

EICMA ne zaman gerçekleşiyor?

EICMA her yıl Kasım ayı başında 5 gün süreyle düzenlenmektedir. Kesin tarihler her yıl değişmektedir, bu nedenle güncel program için resmi EICMA web sitesini kontrol edin. Fuar son 3 gün halka açıktır, bu nedenle biletlerinizi ve konaklama yerlerinizi önceden ayırtmak isteyeceksiniz.

EICMA nerede gerçekleşiyor?

EICMA, Milano'nun merkezinin hemen dışında yer alan Fiera Milano fuar merkezinde düzenlenmektedir. Bu devasa kompleks 3 milyon metre karelik bir alana yayılıyor ve EICMA 7 büyük pavyondan yararlanıyor. Çok yürüyeceğiniz için rahat ayakkabılar giymek isteyeceksiniz! Toplu taşıma ve servis otobüsleri fuara ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

,

EICMA'da Ducati, Aprilia, BMW, Honda, Yamaha ve daha birçok markanın en yeni modellerini görebilirsiniz - çoğu zaman showroomlarda satışa sunulmadan önce. Elektrikli scooterlardan yüksek performanslı süper motosikletlere kadar her şeyi bulabilirsiniz. Pavyonlar arasında dolaşın, yenilikçi tasarımlara hayran kalın ve hatta belki de bazı özel EICMA ekipmanlarını satın alın.

Her motosiklet tutkunu için EICMA mutlaka görülmesi gereken bir etkinliktir. Milano'ya hac ziyaretinde bulunun ve evinize geleceğinizde hangi harika motosikletin olabileceğine dair hayallerle ilham alarak dönün!

EICMA Milan’a katılacaklara öneriler

EICMA Milano gibi devasa bir etkinliğe ilk kez katılmak bunaltıcı olabilir. İşte dünyanın en büyük motosiklet fuarındaki deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları.

Biletleri önceden alın

Biletler, özellikle hafta sonları ve yoğun günlerde tükenebilir. Bilet kuyruğunda beklememek için biletlerinizi EICMA web sitesinden önceden satın alın. Zamandan ve zahmetten tasarruf edeceksiniz.

Ziyaretinizi planlayın

Altı güne yayılan 13 salon ve 1.000'den fazla katılımcı ile her şeyi görmek imkansızdır. Katılımcı listesini ve etkinlik programını önceden inceleyin ve sizi en çok ilgilendiren şeylere odaklanmak için bir plan yapın. Belki de favori markalarınızın yeni modelleri, konsept bisikletler veya vintage koleksiyonlar. Önceliklerinize sadık kalırsanız etkinlikten en iyi şekilde yararlandığınızı hissederek ayrılacaksınız.

Rahat ayakkabılar giyin

Saatlerce ayakta duracak ve yürüyeceksiniz. Rahat, destekleyici ayakkabılar şarttır. Şık topuklu ayakkabıları veya mokasenleri evde bırakın.

Yemeyi unutma

Gösteriyi keşfetmeye kendinizi kaptırıp yemek yemeyi unutmak kolaydır. Gelmeden önce yakıt alın ve gerektiğinde atıştırmalık molaları verin. Gösterinin içinde yiyecek seçenekleri var ancak bunlar pahalı olabilir.

Mola ver

Kalabalık ve heyecan yoğunlaştığında biraz soluklanın. Zihninizi ve bedeninizi dinlendirmek için sergilerden ve ana salonlardan uzaklaşın. Dinlenme alanları rahatlamak ve yeniden şarj olmak için idealdir, böylece gösterinin tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Milano'yu Keşfedin

EICMA'dan önce veya sonra zamanınız varsa Milano şehrini keşfedin. Duomo di Milano katedrali, Castello Sforzesco ve Galleria Vittorio Emanuele II gibi dünya çapında birçok cazibe merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Milano'nun modası, mutfağı ve gece hayatı da burayı önde gelen bir destinasyon haline getirmektedir. Şehri deneyimlemek için birkaç gün ayırmanız EICMA seyahatinizi daha da unutulmaz kılacaktır.

İşte EICMA motosiklet fuarının iç yüzünü öğrendiniz. Dünyanın en büyük motosiklet fuarı olarak, bir petrolhead'in rüya yeridir. En iyi markaların en son ve en iyi modellerini herkesten önce görecek, hatta belki de bazı tatlı ürünler alacak veya bir veya iki endüstri efsanesiyle tanışacaksınız. En zor kısım, sadece 4 gün içinde 1.000'den fazla katılımcıdan hangisini ziyaret edeceğinizi daraltmak olacaktır. Ancak çarpıcı yeni motosikletler, canlı gösteriler, test sürüşleri ve daha fazlasıyla EICMA'daki her an heyecan vaat ediyor. Seyahatinizi planlayın, biletlerinizi ayırtın ve motosikletin mabedinde unutulmaz bir deneyime hazır olun. Açık yol sizi çağırıyor, motorlarınızı çalıştırın ve Milano'da görüşmek üzere!


Selamlar Köyü Selamlar Mevkii, OSB 1. Sokak Blok No: 10, 81850 Gümüşova/Düzce
0501 093 6829
info@motoder.org

Motoder | Copyright © 2019